Our range of products include granule bag filling machine.
₹ 300000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 500 pouch/hour |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Pouch Capacity | 10kg to 50kg |
| Packaging Type | Bag Filling |
| Power Consumption | 230V |
| Weight | 200kg |
| Brand | Mercy Engineering |
| Hopper Capacity | Waigh pan 50kg |
| Country of Origin | Made in India |
Mr. Prem Sagar (Owner)
Mercy Engineering
D B H Sirhing Rolling Mill, 122, Nirmal Park Society, NR Kam Gas Agency
Odhav, Ahmedabad - 382415, Gujarat, India