Our product range includes a wide range of pneumatic bag packing machine and seeds packing machine.
₹ 315000 / Piece Get Latest Price
| Capacity | 100 Bags/Hour |
| Usage/Application | Cement |
| Frequency | 50 Hz |
| Material | Mild Steel |
| Automation Grade | Semi-Automatic |
| Machine Type | Automatic |
₹ 300000 / Unit Get Latest Price
| Capacity | 50 Piece/Min |
| Usage/Application | Industrial |
| Power | 2 HP |
| Machine Capacity | 50 Kg |
| Brand | Mercy Engineering |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 60 Hz |
| Power Source | Electric |
Mr. Prem Sagar (Owner)
Mercy Engineering
D B H Sirhing Rolling Mill, 122, Nirmal Park Society, NR Kam Gas Agency
Odhav, Ahmedabad - 382415, Gujarat, India