Our product range includes a wide range of 230 v bag filling machine for industrial use.
₹ 325000 / Unit Get Latest Price
| Usage/Application | Plastic Granules Packing |
| Machine Capacity | 10 To 50 kg |
| Brand | Mercy Engineering |
| Voltage | 220 V |
| Power | 2 HP |
| Frequency | 50-60 Hz |
| Country of Origin | Made in India |
| Phase Type | Three Phase |
| Machine Material | MS |
Mr. Prem Sagar (Owner)
Mercy Engineering
D B H Sirhing Rolling Mill, 122, Nirmal Park Society, NR Kam Gas Agency
Odhav, Ahmedabad - 382415, Gujarat, India